Vždy je to o tom, jak se rozhodneš

O nás

Jsme parta nadšenců do proteinů, wellness, zdravého životního stylu a posilování. Naše hobby se promítá i do našeho eshopu. Co prodáváme, to taky žijeme. Jak myšlenka na freedomprotein vznikla?

Dříve jsme se ptali sami sebe:

“Jak si namixovat svůj vlastní protein?” Kde je ta svoboda vybrat si suroviny, které v proteinu osobně chci? Kde je možnost volby stvořit si produkt přesně na míru? Chceme snad tak moc? Když chceme kvalitu a možnost samostatné volby?

Chvíli jsme brainstormovali a myšlenky pomalu nabývaly jasnější obrysy. Vždyť je to přeci vždy o tom, jak se rozhodneš

Takhle přesně se to odehrálo přesně počátkem roku 2020. Právě tehdy a takhle vznikl nápad na e-shop, kde teď jsi. Tehdy nám došla ještě jedna věc: 

Možná nejsme sami. Možná i další chtějí více kvality a více svobody. Zvlášť když jde o něco tak osobního, jako je protein.

Protein je tvůj parťák. Nenechá tě ve štychu, když dřeš ve svém gymu. Je to tvůj protein, který pomáhá posilovat tvou imunitu. Je to tvůj protein, který tě nasytí, když čelíš výzvám náročného dne.

Protein je osobní záležitost. Proto by měl být osobně namíchaný tebou a dle tvého gusta. Nikdo jiný nenamíchá protein lépe než ty!  Žádný výrobce, ani tvůj fitness trenér, nebo internetový guru. Pouze a jenom ty!

Teď máš v ruce nástroj. Jak ho použiješ je limitováno pouze tvojí fantazií. Připrav se na novou dávku svobody. Čas nastal právě teď.  

 

S pozdravem tým freedomprotein.cz

 

Záznamy nebyly nalezeny...