Vždy je to o tom, jak se rozhodneš

O nás

Sedím ve svém pokoji a v křečích se popadám za břicho. Tohle měla být ta kvalita? Ten protein, který mě má dostat k výsledkům po kterých prahnu? Pro své tělo chci to nejlepší, protože chci dávat světu to nejlepší. To ale nejde dosáhnout kompromisem. Na cestě za svými aspiracemi, nadějemi a sny potřebuji kvalitní jídlo, kvalitní spánek, krystalicky čistou hlavu a kvalitní suplementaci. Mimo jiné při dobývání svých met potřebuji kvalitní protein. 

Ptám se sám sebe:

“Proč si sakra nemůžu namixovat svůj vlastní protein?” Kde je ta svoboda vybrat si suroviny, které v proteinu já osobně chci? Kde je možnost volby stvořit si produkt přesně dle sebe na míru? Chci snad tak moc? Když chci kvalitu a možnost samostatné volby?

Chvíli přemítám a myšlenka mě nechce pustit. Vyzkoušel jsem tolik brandů, ale to co hledám já sám stále nepřichází. Chybí mi tu možnost udělat to po svém.

Takhle přesně se to odehrálo přesně před rokem. Právě tehdy a takhle vznikl nápad na stránku, kterou právě teď pročítáš. Tehdy mi došla ještě jedna věc: 

Možná nejsem sám. Možná i další chtějí více kvality a více svobody, když přijde řeč na něco tak osobního, jako je tvůj protein. Je to tvůj parťák, který je s tebou každý den. Nenechá tě ve štychu, když odoláváš návalu kilogramů ve svém gymu. Je to tvůj protein, který pomáhá posilovat tvou imunitu. Je to tvůj protein, který tě nasytí, když čelíš výzvě během náročného pracovního dne. Protein je osobní. Proto by měl být osobně namíchaný tebou a dle tvého gusta. Nikdo jiný nenamíchá svůj protein lépe než ty. Ne výrobce, ne tvůj fitness trenér ani internetový guru. Pouze a jenom ty!

Teď máš v ruce nástroj. Jak ho použiješ je limitováno pouze tvojí fantazií. Připrav se na novou dávku svobody. Čas nastal právě teď.  

 

Záznamy nebyly nalezeny...