Vždy je to o tom, jak se rozhodneš

5 důvodů pro protein bez příchutě

Protein bez příchutě je pro nás z freedomprotein.cz jasnou volbou. Ať už kupuješ syrovátkový, nebo hrachovo-rýžový protein, vždy budeš řešit dilema. Máš doma protein, který bude mít po celý měsíc jednu a tu samou příchuť. A variabilita pro jiné využití v rozmanitých receptech? Téměř nulová. Zkus si dát čokoládový protein do slaného receptu. To nedáš :) 

 

Pojďme se podívat na 5 důvodů, proč je protein bez příchutě lepší, než jeho ochucený příbuzný.

#1 Neplatíš za příchuť

money-2696219_1920

Pokud si koupíš ochucený protein, samozřejmě platíš i za příchuť. V případě proteinů bez příchuti toto neplatí. Cena zahrnuje jen samotný kvalitní protein. U nás na freedomku máš tu pravou svobodu a volíš si příchuť sám. To ti dává možnost nasypat do proteinu tolik příchutě, kolik jen uznáš za vhodné. 

#2 Žádná umělá sladidla

white-5040127_1920

Ve spoustě produktů najdeš strašáky typu sukralóza, aspartam, nebo acesulfam. Tato sladidla jsou často spojována s některými zdravotními problémy. Dát si protein bez příchutě a sám si zvolit příchuť dle svého. Tomu říkám správná míra kontroly nad svým vlastním zdravím.

#3 Mnohem větší svoboda

sunset-570881_1920

Neochucený protein bez příchuti nabízí mnohem širší paletu využití. Je velmi moudré mixovat ho spolu s našimi připravenými příchutěmi. Dopřej si možnost zvolit příchuť, na jakou máš zrovna chuť. Nebo jej namixuj v mixéru různými druhy zeleniny a ovoce.

Jednoduše zkombinuj třeba avokádo, špenát, červenou řepu, mrkev a trochu jahod a máš vynikající shake pro budování svalů. Další řadu receptů a kombinací chutí pro tebe chystáme do budoucna pro větší míru inspirace.

#4 Učíš se fungovat bez cukru

online-4668930_1920

Cukr má nula zdravotních benefitů a měl by ses mu co nejvíce vyhnout pokud to jen jde. Je super budovat návyk, kdy lidské tělo spotřebuje méně cukru. Pokud to zvládneš, budeš z této dovednosti těžit po zbytek svého života. Chceš se zbavit tuků a budovat svaly? Vyhýbej se přemíře cukru a zahrň do svého jídla více proteinu bez příchuti

#5 Můžeš zazářit!

vip-area-3236038_1920

Pouze protein bez příchutě ti dává svobodu a variabilitu. Chceš hutnější mléčný shake z pravého mléka? Či raději jemnější smoothie?. Nebo radši protein s vlastní příchutí? S proteinem z freedomka je to možné. Není nic lepšího, než se kámarádům a známým pochlubit s produktem, který jen tak někdo nemá. Kdo může říct, že má takovou míru svobody a kontroly nad svým proteinem? ;)

 

S pozdravem tým freedomprotein.cz